Dark Ruthless Warriors

Gildia na świecie ANTICA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 Wed-04-08 12:11:28

Osman Talik

Administrator

Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: Wed-04-08
Posty: 44
Punktów :   

PRZECZYTAJ ZANIM DASZ ZGŁOSZENIE

Nasza gildia ma pewne wymogi byś mógł do nas przystąpic oto one :
1) Minimalnie 40lv, każda profesja.
2) Członkostwo jest tylko dla polaków.
3) W jakiej gildi byłeś wcześniej?
4) Czy miałeś lub masz hunta? jeśli tak to od kogo i za co?
5) Czego oczekujesz od gildi DRW?
6) Co możesz wnieść do gildi DRW?
7) W jakim mieście urzędujesz?
8) Ile czasu poświęcasz na gre?
9) Jakie masz Skille/mlvl?
10) Opowiedz nam krótko o sobie.




Mam nadzieje że te pytania i wymogi nie bedą dla was żadnym problemem do wypełenia pozdrawiam Osman Talik

Offline

 

#2 Wed-04-08 18:49:25

Belieus

Administrator

Skąd: Biała
Zarejestrowany: Wed-04-08
Posty: 69
Punktów :   

Re: PRZECZYTAJ ZANIM DASZ ZGŁOSZENIE

Dam przykład.

Witam !
   Moją postacią w grze jest paladyn o imieniu Belieus. Posiada on 82 poziom, dobre skille, m lev. Zacząłem nim grać w zeszłoroczne ferie. Miałem kilka pauz w grze i teraz też ni nie gram, ale może kiedyś do niego wrócę ;]
   Ostatnia gildia w jakiej byłem to General Levy of Sarmats, niestety z niej odszedlem z kilku ważnych powodów, a teraz mam własną gildię - Dark Ruthless Warriors.
   Hunta nie mam, choć posiadam red skulla, ale chyba nikt się już tym nie martwi
   Od naszej gildii oczekuję dobrze zgranego zespołu opartego na zasadzie "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", ja osobiście mogę wnieść pomoc w grze (czyszczenie questów, leczenie druidem), szczyptę humoru i dobrą zabawę.
   Zwykle urzędowałem w ankrahmun, lecz teraz gospodarzę w moim domku hehehe.
   Na grę poświęcam sporo czasu (www.pskonejott.com ;]). Zwykle jestem online w środku tygodnia od popołudnia do nocy a w weekendy od rana, nie cały czas oczywiście, trzeba też odpocząć i zająć się innymi sprawami ;].
   To teraz o mnie. Mam na imię Kuba. Mam 17 lat i uczęszczam do klasy Ib LO przy Zespole Szkół w Żychlinie. Lubię sport, dobrą zabawę, muzykę, wyskoczyć z kolegami na piwo lub pograć w piłkę, interesuje się zjawiskami paranormalnymi.

No to macie ściągę
Każdy nowy członek klanu, będzie miał rangę trial member. Gdy już zyskamy do niego zaufanie, gracz przesunie się wyżej w naszej hierarchii i będzie dostęp do wszystkich częsci forum. Za robienie kłopotów wiadomo co Was czeka, aczkolwiek nie dajemy się gnębić. Trial member ma zabrionione random pk, a jeśli ktoś chce kogoś zabić proszę to skonsultować z nami.


Druid the mystical mage

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gbforum.pun.pl www.105bn.pun.pl www.gamebox.pun.pl www.pokemon-fly.pun.pl www.grascooby.pun.pl